Duyurular

ikon

Tekstilkent DUYURULAR

Ortak Mesaj

06.10.2020 Değerli Ortağımız, Korona Virüs riskinin devam ediyor olması nedeni ile 02.10.2020 tarihli İçişleri Bakanlığının genelgesi ve yine aynı tarihli İL Hıfzıssıhha Meclisi kararı gereğince Kooperatiflerin ve Sivil toplum kuruluşlarının Genel Kurul ve diğer toplantılarının yapılması 01.12.2020 tarihine kadar ertelenmiş bulunmaktadır. Bu nedenle 31.10.2020 tarihinde yapmayı planlayıp sizlere bildirdiğimiz Genel Kurulumuz’ da iptal edilmiştir. Genel […]

PRONET’ten Tekstilkent’e Özel Kampanya

PRONET’ten Tekstilkent’e Özel Kampanya Pronet ile Tekstilkent yönetimi arasında yapılan özel anlaşma ile; Tekstilkent’te mukim dükkan sahiplerine ve kiracılara özel ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanmak için sitemizden sorumlu güvenlik danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz, Fiyatlar, Tekstilkent dışındaki yerlere sunulmamaktadır.

Kabataş – Mahmutbey Metrosuna İlk Araç İndirildi

İstanbul’un ikinci, Avrupa yakasının ilk sürücüsüz metrosu Kabataş-Mahmutbey metro hattında ilk araç raylara yerleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden (İBB) alınan bilgiye göre, Kabataş-Mahmutbey metro hattı inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor. Bu kapsamda hattın, Mecidiyeköy-Mahmutbey arasındaki kısımda kaba işleri büyük oranda tamamlandı. İnce işlerde özellikle elektromekanik ve teknik kısımlar da tamamlanma aşamasına getirildi.

Tekstilkent’ten Mecidiyeköy’e 22,5 Dakikada Gidilecek

2018’de tamamlanacak olan Kabataş-Beşiktaş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı ile Tekstilkent’ten Mecidiyeköy’e 22,5 dakikada gidilebilecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Kabataş-Beşiktaş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı’nda Akşemsettin-Veysel Karani İstasyonu TBM çıkışı programına katıldı.