Duyurular

ikon

Tekstilkent DUYURULAR

Emlak Vergisi Örnek Dava Dilekçesi

Emlak Vergisi dava dilekçe örneğine aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Emlak Vergisi Yapılandırma Hakkında

Sayın Üyemiz, Bazı Alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 7256 Sayılı kanun kapsamında Esenler Belediyemize Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinizi Peşin veya Taksitli yapılandırabilirsiniz

Ortak Mesaj

06.10.2020 Değerli Ortağımız, Korona Virüs riskinin devam ediyor olması nedeni ile 02.10.2020 tarihli İçişleri Bakanlığının genelgesi ve yine aynı tarihli

PRONET’ten Tekstilkent’e Özel Kampanya

PRONET’ten Tekstilkent’e Özel Kampanya Pronet ile Tekstilkent yönetimi arasında yapılan özel anlaşma ile; Tekstilkent’te mukim dükkan sahiplerine ve kiracılara özel ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanmak için sitemizden sorumlu güvenlik danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz, Fiyatlar, Tekstilkent dışındaki yerlere sunulmamaktadır.

Kabataş – Mahmutbey Metrosuna İlk Araç İndirildi

İstanbul’un ikinci, Avrupa yakasının ilk sürücüsüz metrosu Kabataş-Mahmutbey metro hattında ilk araç raylara yerleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden (İBB) alınan bilgiye göre, Kabataş-Mahmutbey metro hattı inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor. Bu kapsamda hattın, Mecidiyeköy-Mahmutbey arasındaki kısımda kaba işleri büyük oranda tamamlandı. İnce işlerde özellikle elektromekanik ve teknik kısımlar da tamamlanma aşamasına getirildi.

Tekstilkent’ten Mecidiyeköy’e 22,5 Dakikada Gidilecek

2018’de tamamlanacak olan Kabataş-Beşiktaş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı ile Tekstilkent’ten Mecidiyeköy’e 22,5 dakikada gidilebilecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Kabataş-Beşiktaş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı’nda Akşemsettin-Veysel Karani İstasyonu TBM çıkışı programına katıldı.