Başkan’ın Mesajı

ikon

BAŞKAN’IN MESAJI

TEKSTİLKENT Ailesinin Değerli Üyeleri,

Yönetim Kurulu üyesi olarak görevimi sürdürdüğüm sürenin ardından, çalışmalarımızla ulaştığımız başarıları, güveninizle perçinleyerek 27 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulda, ekibimizi görevlendiren sizlere, başta yönetim kurulumuz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

“Günümüzün Vizyonunu Geleceğe taşıyoruz” Sloganıyla TEKSTİLKENT’i Ortak geçmişten parlak geleceğimize, üyeleri tarafından denetlenebilir şeffaf ve yenilikçi yönetim anlayışımızla taşıyacağız. 3139 üyemizin her birini kucaklayarak, ayrıştırmadan, herkese eşit davranmayı ilke edinerek birlikte çıktığımız bu değerli yolda, siz değerli üyelerimizin desteği bizim en önemli motivasyon kaynağımız olacaktır.

İşletme kooperatifine dönüşüm ve ortaklık senetlerinin teslim edilmesi ile tüm kararlarda mülk sahiplerinin ortak iradesini hâkim kılmak, en önemli planlarımızın başında gelmektedir. Ortaklara mali bir yükümlülük getirmeden, işletme gelirleri ile tüm Tekstilkent yerleşkesinin yangın yönetmeliğine uygun hale getirilmesi, doğalgaz dönüşümü ve su sisteminin tamamen yenilenmesi, sitenin boyanması, yerleşke içine sağlık ocağı açılması, Reklam alanlarının değerlendirilmesi, Reklam filmleri, Fuarlar vb organizasyonlara Tekstilkent’in cazibe merkezi haline getirilmesi en büyük hedefimizdir.

Destekleriniz ile birlik olup, yönümüzü geleceğe çevirerek, TEKSTİLKENT’i en hızlı şekilde çözüm üretebilen, ortak yaşam kurallarının hâkim olduğu bir yaşam merkezi haline getirebileceğimize, heyecanımızı hiç kaybetmeden birçok güzel işe imza atacağımıza olan inancım, tam ve sonsuzdur.

Sevgi ve Saygılarımla,

Çetin ARI
Tekstilkent Yönetim Kurulu Başkanı

ÇETİN ARI HAKKINDA

Kayserili bir ailenin çocuğu olan Çetin ARI, 1956 yılında Bursa’da doğmuştur. Tahsilini Erciyes Üniversitesi MYO Teknik Bilimler Elektrik Bölümünden Mezun olarak tamamladıktan sonra iş hayatına atılan Çetin ARI, 40 yıldır İstanbul Sultanhamam ’da kurucusu olduğu Arı Tekstil firmasının yöneticiliğini yapmaktadır.

2 Sene süre ile Kayseri ili Yardım Derneği yönetim Kurulu üyeliği yapan Çetin ARI, 1986 yılında üyesi olduğu Tekstilkent’te, halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Yüzme ve Tenis sporları ile ilgilenen Çetin Arı, evli 2 çocuk babasıdır.