ACAR OSGB

HAKKIMIZDA

ACAR Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ÇSGB) tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak; 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği yasasıkapsamında firmalara iş güvenliği hizmeti verme amacı ile kurulmuştur.
Amacımız; İş Güvenliği ve İş Sağlığı kapsamında firmalara çözüm ortağı olarak, ülkemizde İş Güvenliği bilincinin oluşmasına katkıda bulunmaktır.

ACAR Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş 2004 yılından bugüne kadar danışmanlık deneyimi ile 4000’den fazla firmaya danışmanlık hizmeti vermiştir. İş Sağlığı ve İş Güvenliği hizmetlerinde firmalara kaliteli ve uygun fiyat vermeyi amaç edinmiştir.
İş Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Ortam Ölçümü, Periyodik Kontrol ve Muayene, İlk Yardım Eğitimi, Yangın Eğitimi, Risk Analizi, Acil Durum Eylem Planı, Patlamadan Korunma Dökümanı, Yüksekte Çalışma Eğitimi, Mobil Sağlık hizmetlerinin hepsini tek çatı altında sağlayarak firmalara zaman ve katma değer oluşturmaktayız.
Ülkemizde İş Sağlığı ve İş Güvenliği kültürünün oluşması dileklerimiz ile saygılar sunarız.

MİSYONUMUZ: Sektörlere göre firmalarımıza danışmanlık hizmeti sağlamak. İş Güvenliği ve İş Sağlığı konusunda müşterilerimizi bilinçlendirmek.

VİZYONUMUZ: Ülkemizde İş sağlığı ve iş güvenliği kültürünün oluşması için yılmadan sürekli çalışmak

KALİTE POLİTİKAMIZ
Yaptığımız her işin tek seferde ve doğru yapılmasını sağlamak
Sürekli iyileştirme ve yenilikçi anlayışımız ile çalışanlarımızın motivasyonu ve hizmet kalitesini sürekli arttırmak
Yaptığımız tüm çalışmalarda insan odaklı ve yasalara uygun davranmak
İş ahlakı, karşılıklı güveni önde tutarak ve etik sorumlulukların bilincinde olmak

DEĞERLERİMİZ
İnsan Odaklı
Yasalara Uyum ve Etik Çalışma
Dürüstlük ve Güvenilirlik
Katılımcılık ve Ekip Çalışması

A14 BLOK / NO: 23
0212 211 55 05